OGŁOSZENIE

Drodzy Rodzice, nasze przedszkole chce przystąpić do projektu realizowanego wg zaleceń Ministerstwa Zdrowia, pod hasłem „Zdrowe Dzieci".

Głównym jego celem jest szerzenie zdrowego żywienia i stylu życia wśród dzieci,

oraz promocja zdrowych nawyków żywieniowych wśród ich rodziców, opiekunów i nauczycieli.

Co się będzie działo w ramach projektu? Organizatorzy zapewniają:

1.     Szkolenia dla kadr placówek dla nauczycieli i pracowników niepedagogicznych, prowadzone przez ekspertów, wprowadzą w temat zdrowego żywienia i stylu życia, pokazujące również „jak" praktycznie działać w placówkach.

2.     Praktyczne warsztaty kulinarne dla dzieci i gry edukacyjne promujące aktywność fizyczną poprowadzą przeszkoleni przez nas nauczyciele – we własnych grupach i placówkach – najbardziej naturalnym środowisku wzrostu dla dzieci.

3.     Rodzicom, opiekunom i członkom rodzin zapewniamy szkolenia z ekspertami dotyczące zdrowych nawyków żywieniowych, wyzwań i „trudności" jedzeniowych, ciekawostek i sposobów na zmianę.

Prosimy o podpisywanie zgód w grupach.

Dopiero po podpisaniu i załączeniu zgód, może nastąpić zgłoszenie placówki.