Uwaga rodzice!!!

15 kwietnia 2019 r. udostępnione zostaną listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych biorących udział w rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2019/20. Informacje o wynikach kwalifikacji dostaną Państwo na podanego we wniosku maila. Będą one też dostępne na Państwa koncie na platformie Moje Miasto oraz w Przedszkolach Miejskich.

W dniach  16–19 kwietnia 2019 r. należy potwierdzić elektronicznie wolę przyjęcia dziecka do przedszkola, do którego zostało zakwalifikowane.

Nie potwierdzenie woli jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Potwierdzenie woli będzie odbywać się z przy pomocy systemu elektronicznego, poprzez stronę internetową:

Po wejściu na stronę należy:

1.  Zalogować się za pomocą profilu zaufanego lub standardowego logowania (należy zalogować się w taki sam sposób, w jaki logowaliście się Państwo przy rekrutacji tj. rejestrując wniosek).

2. Wybrać zakładkę Moje konto – Edukacja – Przejdź do wniosku – Przejdź do podglądu podania – Potwierdzenie woli przyjęcia – Potwierdź wolę zapisu w placówce.